jaunumi

Itāļu autoražotāja Fiat pieprasītākais modelis Panda nākamvasar ieies elektriskajā ērā – autoražotājs gatavojot lielāku, ietilpīgāku Panda modeli, kas būs nopērkams arī elektriskā izpildījumā. Sākumcena solās būt itin demokrātiski 23 tūkstoši eiro, kas nav maz, bet mūsdienu jaunu mašīnu tirgū ir samērā labi.

Fiat mātesuzņēmums Stellantis apņēmies turpināt Panda ražošanu arī ar iekšdedzes dzinēju, īpaši tad, ja Eiropas Savienība tik tiešām pārbīdis termiņus Euro 7 izmešu standartu ieviešanai.

Zināms, ka jaunā, elektriskā Panda ir veidota, izmantojot Stellantis koncerna “Smart Car” platformu, uz kuras jau radīts Citroen e-C3. Paredzēts, ka ar šo platformu tiks radīti vismaz 7 elektriskie modeļi. Stellantis šādi cenšas nodrošināties pret ķīniešu autoražotāju ofensīvu Eiropā, viņiem cenšoties iekarot tirgu ar tehniski spējīgām mašīnām par konkurētspējīgāku cenu nekā spēj piedāvāt Eiropas ražotāji.

Jaunā e-C3 cena ir iepriekšminētie 23 tūkstoši eiro un tiek prognozēts, ka Panda maksās līdzīgi. Balstoties līdzšinējā Stellantis koncerna politikā, varam izteikt prognozes, ka mašīnas tehniskie parametri un arī izmēri būs ļoti līdzīgi minētajam Citroen modelim, taču precīzus parametrus acīmredzot būs jāpagaida tuvāk brīdim, kad notiks mašīnas pirmizrāde.

Avots: kursosrs.lv

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766