jaunumi

Korejiešu autoražotāja KIA pārstāvji apstiprinājuši, ka janvārī debitēs 7-vietīgā KIA EV9 GT versija, solot “milzīgu jaudu”. Jaunais modelis izrādījies gana pieprasīts un tas seko EV6, kā arī Hyundai elektrisko modeļu pēdās – gan EV6, gan IONIQ5 jau ir sportiskās versijas, bet IONIQ6 tāda ir tapšanas stadijā.

Līdz šim EV6 GT ir bijis KIA visu laiku jaudīgākais ielas auto, taču noprotams, ka EV9 GT šo latiņu pārspēs. Kādi tieši ir plānotie skaitļi, to kompānijas pārstāvji gan pagaidām neatklāj. Pats fakts, ka šāds auto ir izstrādes stadijā, par to KIA ziņoja jau no mašīnas pirmizrādes.

Ražotājs gan neaizrausies tikai ar ļoti lieliem, ļoti jaudīgiem krosoveriem – KIA apstiprinājuši, ka fokusēsies, lai klientiem piedāvātu elektroauto par pieejamāku cenu, norādot, ka gaidāmi seši jauni modeļi, kas tiks piedāvāti lielākajos tirgos. Piemēram, zinām, ka KIA EV3 tiks prezentēts līdz šā gada beigām – tas paņems labāko no EV9, bet būs kompaktākā izmērā.

KIA mērķis ir panākt, lai šie jaunie modeļi sastāda lauvas tiesu no viņu pārdošanas rādītājiem. Vienlaikus autoražotājs centīsies attīstīt savu hibrīdu piedāvājumu un izskanējis, ka KIA apturējusi divu lielu elektroauto attīstību, lai pilnvērtīgi fokusētos tieši šiem modeļiem, kas pieejami plašākām masām.

Avots: kursors.lv

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766