jaunumi

Tesla Cybertruck neapšaubāmi ir viens no gaidītākajiem elektroauto pēdējo gadu laikā. Iespējams, tas ir pats gaidītākais elektroauto vēsturē līdz šim, ņemot vērā, ka modeļa laišana tirgū aizkavējusies vairākus gadus. Plānots, ka 30. novembrī Tesla rīkos svinīgo “Delivery Event” pasākumu, piegādājot pirmos Cybertruck to klientiem, taču pasākums varētu nebūt tik vērienīgs kā gaidīts.

Tesla globālo produktu dizaina direktors Havjers Verdura savā uzrunā Meksikas pilsētā Monterejā izteicies, ka Tesla gaidāmajā pasākumā piegadās tikai desmit mašīnas. Tā bija tikai viena maza daļa no viņa uzrunas, būtībā tikai viens vai divi teikumi, taču labi zinām, ka velns slēpjas detaļās.

Protams, teju jebkurus jaunumus Tesla kontekstā vēlams uztvert ar zināmu skepsi, taču Verdura ir augstu stāvošs Tesla darbinieks, tāpēc viņš, visticamāk, zina, ko runā.

Tesla šādu praksi gan piekopusi iepriekš, proti, svinīgā pasākumā piegādāt nelielu skaitu automašīnu, bet pēc tam pamazām uzsākt piegādes pa īstam, lēnām kāpinot apjomus. Pagaidām īsti nemaz nav zināms, cik daudz Cybertruck vienību Tesla vispār spēj saražot vienā dienā, vienā nedēļā. Iepriekš uzņēmuma vadītājs Īlons Masks teicis, ka tas ir ļoti sarežģīts produkts un vērā ņemama ražošanas apjoma sasniegšana prasīs laiku. Sev netipiskā manierē Masks arī aicinājis cilvēkus nedaudz piebremzēt ar to, ko viņi vispār sagaida no šīs mašīnas.

Avots:kursors.lv

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766