jaunumi

Itāļu autoražotājs Lancia pamazām turpina darbu pie jauna modeļa un 15. aprīlī autoražotājs iepazīstinās ar elektriska Stratos konceptu, kas turpinās zīmola atdzimšanu, uzņēmumam cenšoties atgūt savu vietu uz autobūves kartes. Stratos ir leģendārs Lancia modelis no ražotāja ziedu laikiem pagājušajā gadsimtā.

Lancia valdes priekšsēdētājs Luca Napolitano uzsver, ka iepriekš prezentētais “Emozione Pu+Ra” koncepts vairāk demonstrē Lancia zīmola izskatu nākamajā gadsimtā, savukārt gaidāmais Stratos koncepts jau būs diezgan tuvu tam, ko ieraudzīsim sērijveida izpildījumā. Viņš arī norāda, ka dizaina līnija tiks ieturēta nākotnes Lancia produktos, taču viss neaprobežosies tikai ar dizainu – šis koncepts un vēlāk sērijveida modelis demonstrēs nākotnes virzienu ilgtspējai, tehnoloģiskajai attīstībai un elektrifikācijai Lancia izpildījumā.

 

Līdz sērijveida elektriskajam Stratos gan vēl kāds brītiņš būs jāpagaida – gada otrajā pusē ražotājs nāks klajā ar jaunās paaudzes elektrisko Ypsilon, kas pēdējos gados tika tirgots tikai Itālijā, tiesa, tur tas bija otrs populārākais auto savā klasē. Sagaidāms, ka jaunais modelis būs radniecīgs elektriskajam Fiat 500. Pēc tam sekos arī citi modeļi, Lancia tikmēr kaļot plānus tirdzniecības paplašināšanai Eiropā.

Avots: kursors.lv

Mūsu kontakti

  • Rīga, S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • +371 67025766